Telefon

0212 450 44 50

E-posta

guventeknikklimaservisi@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Beylikdüzü Kombi Servis gibi problemlerinizde kombi Servisi konusunda profesyonel ve ehil ekip kadrosuyla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Gereksiz ve fuzuli masrafları önleyen ekiplerimiz sizleri daha fazla mağdur durumda bırakmadan her türlü arıza problemlerinizi çözmek adına evinizde arıza tespiti yaparak sizlerin mağduriyetini giderecektir. Açıldığımız ilk günden bu yana sizlerin güveni sayesinde gün geçtikçe daha da büyümeyi hedef almaktayız. Beylikdüzü kombi tamircisi bakım onarım üzerine olan firmamız, olarak birincil hedefimiz sizlerin güvenilirliğini ve memnuniyetini sağlamaktır.

20 kişilik ehil ekip kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün çalışıyoruz. Garantili parçalarımız sayesinde aynı problemi tekrardan yaşamanızı önler ve sıcacık evlerinizde huzurla oturmanızı hedeflemekteyiz. Kombi servisi olarak avcıların tüm mahallelerine servis imkanımız bulunmaktadır. Sizlerin çağrı kaydı hattımıza durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Kombi Servisi olarak 24 saat içerisinde ekiplerimiz sizlerin evlerine onarım için gelecektir.

Kombi tamiri, kombi içerisinde bulunan ana kart onarım yapılırsa şayet belli oranda maliyet azalır.

Beylikdüzü Petek Temizliği

Kombi içerisinde bulunan yedek parçalarınız fan motoru sensörü ve yanma odası bakım da sökülüp temizlenir.

Kombinin iç kısmında bulunan yedek parçalar kontrol edildikten sonra alt kısımda bulunan tesisat kısmındaki pislik tutucu diye adlandırılan filitre kısmını temizliyoruz.

Kombi Servisinde içerisin de basınç bulunduran ve basınç sistemi ile birlikte ısınan suyu devir daim ettirerek çalıştıran ve kurulduğu ortamı ısıtan araçlar olduğundan dolayı.

Vaillant Veya Baymak cihazlara bakmaktayız. Bununla birlikte Demirdöküm Kombilere de bakıyoruz.

kombi bakım esnasında içinde bulunan yanma odasını sökerek iç kısmını elektrik süpürgesiyle temizler ve ardından fan motorunu sökerek lavabo içerisinde
Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz.

Beylikdüzü Kombi Servis

Adnan Kahveci Mahallesi Kombi Servis
Barış Mahallesi Kombi Servis
Beylikdüzüosb Mahallesi Kombi Servis
Büyükşehir Mahallesi Kombi Servis çünkü
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servis
Dereağzı Mahallesi Kombi Servis
Gürpınar Mahallesi Kombi Servis
Kavaklı Mahallesi Kombi Servis
Marmara Mahallesi Kombi Servis çünkü
Sahil Mahallesi Kombi Servis
Yakuplu Mahallesi Kombi Servis

Beylikdüzü Kazan Servis

İstanbul Beylikdüzü Kazan Bakımı çünkü

Beylikdüzü Kazan Tamiri çünkü

Beylikdüzü Kazan Onarımı

İstanbul Beylikdüzü Kombi Tamircisi

Beylikdüzü Kombi Arıza Kodları çünkü

Beylikdüzü Kombi Tamir Bakım Onarım Petek Bakımı Servis Merkezi çünkü Arıza kaydı bırakmanız halinde işlemleriniz aynı gün içinde çözümlenir.

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ara