Telefon

0212 450 44 50

E-posta

guventeknikklimaservisi@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Beylikdüzü kombi servisi olarak 10 yılı aşkın süredir 20 kişilik profesyonel kadromuz ile sizlerin tüm kombi bakım, tamir, onarım gibi durumlarda hizmetinizde bulunmaktayız. Kombiniz çalışmıyor, peteklerinize su gitmiyor veya kombinizin bakıma ihtiyacı var ise çağrı merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Beylikdüzü kombi servisi Beylikdüzünün tüm semtlerine hizmet vermektedir. yıllık servis ihtiyacını karşıladığınız kombinizin size daha az maliyeti olacaktır bunun için kombilerinizin yıllık servislerini yaptırarak doğacak büyük problemlerden kurtulabilirsiniz.

Kombi servisi olarak karşılaştığımız arızalarda garantili ve hızlı çözümler ile sizleri mağdur durumda bırakmamayı hedeflemekteyiz. Kombi servisi sırasında değişen parçalarda sizlere 1 yıl parça garantisi vererek aynı problemi tekrar yaşamanız durumunda sizlere tekrar ücretsiz hizmet sağlamaktayız. Uygun fiyatlarımız ile birlikte sizleri mağdur durumda bırakmadan tasarruflu bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız. Servis ve hizmet kalitesi ile sürekli yenilenen ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişim gösteren Beylikdüzü Kombi servisi, insan ve çevre sağlığına önem vererek çalışmalarını da bu vizyona göre büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Protherm veya Demirdöküm Kombilerin Tamir Hizmetini veriyoruz. Bununla Birlikte Diğer marka cihazlara da bakıyoruz. Kombi veya Kazan Tamiri hizmetini veriyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesi Kombi Servisi
Barış Mahallesi Kombi Servisi
BeylikdüzüOSB Mahallesi Kombi Servisi
Büyükşehir Mahallesi Kombi Servisi
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
Dereağzı Mahallesi Kombi Servisi
Gürpınar Mahallesi Kombi Servisi
Kavaklı Mahallesi Kombi Servisi
Marmara Mahallesi Kombi Servisi
Sahil Mahallesi Kombi Servisi
Yakuplu Mahallesi Kombi Servisi

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ara